co kupisz za 10 zł na J
Kupisz małe opakowanie jajek za ok. 10 zł.
Duży kubek jogurtu kosztuje około 10 zł.
Proste jojo w kiosku kupisz za ok. 10 zł.
Za 10 zł kupisz ok. kilogram jabłek.
Mały kubek jagód w sezonie ~10 zł.
Tanie japonki na lato często po 10 zł.
Opakowanie jaj kosztuje w okolicach 10 zł.
Paczka jarmużu w sklepie kosztuje ok. 10 zł.
Paczka ciastek Jeżyki to około 8–10 zł.
- Jeżyny
- Jemioła
- Jarzębina
- Jagoda
- Jabłecznik
- Jęczmień
- Jemiołę
- Jarzyny
- Jarzębinę
- Jajca
- Jedwab
- Jogurty
- Jagodzianka
- Jaśmin
- Jogurt naturalny
- Jaśka
- Jagodę
- Jadło
- jedno piwo
- Jabłuszko
- Jedzonko
- Jagodziankę
- Jabłkowy sok
- Jodłę
- jagódki
- Jeżyki ciastka
- Jasiek
- Jeżyna
- Jajka kurze
- jajka 10 sztuk
- jorka
- Jodyna
- Jerzyki
- Jelita
- jeansy
- Janka
- Jajecznicę
- Jogurcik
- Jezusa
- Japonka
- Jajeczka
- Juta
- jurajska
- JUPIKA
- jointa
- jogurt proteinowy
- Jeżyka
- Jeny
- Jednego batona
- Jaszczurka
- Jasne piwo
- Jaskółkę
- Jasia
- Jajka na sztuki
- Jajka 6 sztuk
- jajka 10 szt
- jaja kurze
- Jadłospis
- jabłek kilka
- Jopka
- Jelito
- Jastrzębia
A co kupisz za 10 zł na J listán szereplő szavak a Ország Város szójáték játékosaitól származnak.